Ogłoszenia parafialne 05.05.2013

• Zapraszam na  Nabożeństwo Majowe - poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny w niedzielę  o godz. 17.15, w pozostałe dni o godz.  17.30.

• W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, są to dni przygotowania na przyjęcie darów Ducha  świętego. Modlitwa codziennie podczas majowego.

• Próby dzieci przed I Komunią św. od piątku 10.05 godz. 16.30 – kartki rozdam na katechezie, dzieci spoza szkoły w Przylepie w zakrystii. Pozostałe próby w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.30. I Komunia św. w naszej parafii 19.05 o godz. 10.00, rocznica I Komunii św. w tym samym dniu o godz. 12.00.

• W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego przeniesiona z czwartku.

• W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Przyjaciół Paradyża do Seminarium.

• Panów chętnych do pomocy przy porządkach w nowym Kościele zapraszam w poniedziałek o 10.00 z miotłami, narzędziami.

Zapowiedzi przedślubne:

(I) Bartłomiej Gryglicki, stanu wolnego, zamieszkały: Płoty i Katarzyna Panek, stanu wolnego, zamieszkała: Płoty

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.