The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2022.11.13

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym! Ta II niedziela listopada to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym będzie poświęcony Ukrainie! Po Mszy św. możemy złożyć ofiarę do puszki na ten cel! Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!

Dzisiaj na Mszy św. o godz.12.00 z nami modlą się dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami!

 

Dzisiaj święto Pierwszych Męczenników Polski , patronów diecezji – odpust w Sanktuarium Pierwszych Meczenników Polski w Międzyrzeczu!

W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa , Króla Wszechświata – ostatnia Niedziela roku liturgicznego .

W przyszłą niedzielę Święto Patronalne Zielonogórsko-Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie – Paradyżu. Taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu.

STOWARZYSZENIE DLA RODZINY (ul. Prosta 47, 65-783 Zielona Góra) oferuje bezpłatną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną ! Zainteresowanych

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej! Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela z Dodatkiem – 10 zł , Gość Niedzielny w cenie 8 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710