The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.04.30

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna! Niech Światło Wielkanocnego Poranka rozjaśnia nasze serca i oświeca drogi naszego życia!

W tym tygodniu I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe i święte powołania z naszej diecezji!Przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszam do wspólnej modlitwy oraz skorzystania z Sakramentu Spowiedzi od godz. 17.00! Na Mszy św. modlimy się w intencji naszych Strażaków oraz Młodzieży Strażackiej! Wspomnienie św. Floriana!

 

I piątek – okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00! Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannych!

I sobota – Wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi! Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam!

Od poniedziałku rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Zapraszam na Nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny na godz. 17.30 w dni powszednie , w niedzielę na 17.15!

W środę UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI , Głównej Patronki Polski – Msze św. -porządek niedzielny – 8.00 , 10.30, 12.00 oraz 18.00! Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny ! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! Nabożeństwo majowe o godz.17.30!

W czwartek św. Floriana , męczennika!

W naszych modlitwach pamiętajmy o dzieciach przystępujących w tym czasie do Pierwszej Spowiedzi świętej oraz do Pierwszej Komunii świętej, o ich rodzicach oraz rodzinach. Dzieci przystępują do dwóch sakramentów świętych.

W dniu 6 maja 2023 roku odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Liturgicznej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej do Paradyża pod hasłem: „Ja jestem Drogą i Prawdą i Życiem”.

Pielgrzymka „Przyjaciół Paradyża” – w niedzielę 7 maja 2023 roku odbędzie się pielgrzymka „Przyjaciół Paradyża” do Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Paradyżu. Początek pielgrzymki – godz. 11.00!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1.Iwaszkiewicz Łukasz ,stanu wolnego , zamieszkały w Zielonej Górze oraz Horoszkiewicz Aleksandra , stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze /ZAPOWIEDŹ 3/

2. Pluskota Paweł , stanu wolnego , zamieszkały w Zielonej Górze oraz Delążek Natalia, , stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze, /ZAPOWIEDŹ 3/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!