Ogłoszenia parafialne 09.06.2013

• W CZWARTEK 13.06 Odpust w naszej parafii - Uroczysta Eucharystia o godz. 18.00, z udziałem księży W NOWYM KOSCIELE. Nasze świętowanie zakończymy w sobotę 15.06 -  Jarmark św. Antoniego w parku od godz. 14.00. Program zamieszczony na plakatach. Zapraszamy! Chętnych do pomocy zapraszamy w piątek po południu i w niedzielę.

• Nabożeństwo Czerwcowe -  codziennie po Mszy św. wieczornej ok. godz.  18.30.  w niedzielę  o godz. 17.30. Zapraszamy.

• Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

• Za tydzień III niedziela miesiąca – taca na budowę Kościoła.

• PZ Caritas w Przylepie zaprasza: na pielgrzymkę do Lichenia piątek, sobota 21-22.06 z nawiedzeniem katedry w Gnieźnie. Wyjazd dofinansowany przez UG Zielona Góra, w ramach wsparcia zadania publicznego pod tytułem: „Rozwój i proces integracji społeczności lokalnej z terenu Gminy Zielona Góra”; koszt 120 PLN, oraz  chętne  dzieci na kolonię letnią do Dębek niedaleko Pucka na morzem  4-17.08.  Zapisy w biurze PZC przy plebanii, w zakrystii,  oraz u pani Marii Tajsner.
  • Za pomoc w minionym tygodniu pragnę podziękować: Panom: Adamowi i Bogumiłowi Lubas za ziemne prace przy wieży i przed Kościołem.

Zapowiedzi przedślubne:

Grzegorz Petri, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Patrycja Pajak, stanu wolnego, zamieszkała: Przylep

(I) Łukasz Kukulski, stanu wolnego, zamieszkały: Płoty i Magdalena Kil, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

(I)Dariusz Poradowski, stanu wolnego, zamieszkały: Płoty i Anna Pilarczyk, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra

(I) Rafał Bisset, stanu wolnego, zamieszkały: Płoty i Agnieszka Jaśkiewicz, stanu wolnego, zamieszkała: Płoty

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.