The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2023.08.27

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku!

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.

I piątek – okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00! Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannych!

 

W piątek rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się za poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.

I sobota – Wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi! Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam!

We wrześniu będzie mieć miejsce w Kościele bezprecedensowe wydarzenie. Po raz pierwszy na ołtarze trafi cała rodzina, w tym nienarodzone dziecko! Zachęcam naszych Drogich Parafian na wyjście do kina na film pt. Ulmowie. Błogosławiona Rodzina. Gorąco już dziś zachęcam, by wybrać się do kina na ten film, aby poznać bliżej historię nowych błogosławionych. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

Już dzisiaj pragnę zaprosić na 11. Pielgrzymkę Mężczyzn do kolebki chrześcijaństwa i polskości do Międzyrzecza dnia 9 września br. Naszą przyszłość budujemy na chrześcijańskim dziedzictwie”. Informacje o tej pielgrzymce zostały zamieszczone w gablocie przy wejściu do świątyni oraz na folderach przy czasopismach katolickich przy wejściu do naszego kościoła ! Zapraszamy wszystkich chętnych!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny - 10 zł oraz Mały Gość Niedzielny – 7 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem!Wypoczywającym niech Pan błogosławi!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710