The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2024.02.18

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu! Ofiary, które złożyliśmy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej swiątyni! Bóg zapłać!

W czwartek przeżywamy święto Katedry św.Piotra Apostoła. Do wspólnej modlitwy zapraszamy!

 

Pragnę poinformować naszych Drogich Parafian, że Rekolekcje w naszej Wspólnocie Parafialnej rozpoczniemy w V Niedzielę Wielkiego Postu (17 marca br.) , natomiast Rekolekcje szkolne odbędą się w dniach 7-8 marca (czwartek,piatek) 2025 roku w naszym kościele a poprowadzi je ks. Mateusz Pobihuszka – wikariusz Parafii Ducha św. w Zielonej Górze.

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowejgodz. 17.30przed Mszą św. o godz. 18.00!Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! Zapraszam dzieci i młodzież na Drogę Krzyżową ! (FERIE ZIMOWE – 12-25 LUTEGO BR.)

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI Z KAZANIEM PASYJNYM! Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać!

W zbliżającym się okresie wielkopostnym składamy jałmużną postną – ofiarę za udzielone dyspenzy w ciągu roku!

Za tydzień 25 lutego br. - II Niedziela Wielkiego Postu – zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”.

Pragnę już dzisiaj poinformować , o tym , że młodzież naszej Parafii z klasy VIII przyjmie Sakrament Bierzmowania w Parafii św. Alberta w Zielonej Górze dnia 19 kwietnia br. (piątek) o godz.17.00 z rąk Jego Ekscelencji Bpa Tadeusza Lityńskiego !

Uroczystość I Komunii św. w roku 2025 odbędzie się w naszej Wspólnocie Parafialnej dnia 11 MAJA 2025!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej! Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Wszystkich ministrantów i tych , którzy pragną wstąpić do Służby Liturgicznej Ołtarza w naszej Parafii – kandydatów na ministrantów – zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.30 !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela z Dodatkiem – 10 zł ,Gość Niedzielny w cenie 10 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710