The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2024.03.10

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu – tzw. “laetare”!

Rekolekcje w naszej Wspólnocie Parafialnej rozpoczniemy w nastepną V Niedzielę Wielkiego Postu (17 marca br.) , poprowadzi nas ks. Marcin Bobowicz ! Prośmy o Dary Ducha św. dla Ojca Rekolekcjonisty Marcina oraz dla nas , dla naszych Rodzin, dla naszej Parafii!

 

W tym tygodniu (środa) przypada 11. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową (2013). Pamietajmy w modlitwach!

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowejpo Mszy św. o godz. 18.00! Dla dzieci oraz młodzieży nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.17.00! Zapraszamy!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI Z KAZANIEM PASYJNYM ! Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać!

W zbliżającym się okresie wielkopostnym składamy jałmużną postną – ofiarę za udzielone dyspenzy w ciągu roku!

W sobotę kancelaria parafialna nieczynna z powodu Dekanalnego Dnia Skupienia dla księży .Ten Dzień Skupienia odbędzie się w Parafii Wilkanowo. Spotkania dla ministrantów w tym dniu nie będzie!

Świece wielkanocne do nabycia w naszym kościele. Ofiara za świecę to 20zł/szt. Ofiary zostaną przeznaczone na remont i doposażenie Schroniska dla bezdomnych mężczyzn w Żukowicach! Bóg zapłać!

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!Począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu możemy tak jak w roku ubiegłym złożyć ofiarę roczną od rodziny na sprzątanie naszej świątyni i kwiaty – ta ofiara to 60 złotych ! Bóg zapłać za zrozumienie troski o nasz Dom Modlitwy !

Można nabyć prasę katolicką : tygodnik Niedziela z Dodatkiem – 10 zł , Gość Niedzielny w cenie 10 zł oraz Extra Gość w cenie – 14 zł !

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

 W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710  

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

Karol Nowak, stanu wolnego , zamieszkały w Małyszynie Górnym (Świętokrzyskie) oraz Magda Bandosz, stanu wolnego; zamieszkała w Zielonej Górze, ul. Przylep-Dojazdowa 8/

ZAPOWIEDŹ 2 

Miłosz Krawiec, stanu wolnego, zamieszkały w Zielonej Górze; ul. Przylep-Handlowa 3a oraz Monika Wielińska, stanu wolnego,zamieszkała w Zielonej Górze;ul.Arctowskiego 15

ZAPOWIEDŹ 2 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!