The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2024.03.31

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_wielkanoc.jpg

Przeżywamy w dniu dzisiejszym Niedzielę Zmartwychwstania Naszego Pana Jezusa Chrystusa! Niech więc czas przeżywania Tajemnicy Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa bedzie okazją do bardziej osobistego spotkania się ze Zbawicielem w Misterium Paschalnym! Dziękuję serdecznie za świadectwo Waszej wiary, pamięć i życzliwość.

 

Niech światło Wielkanocnego Poranka przenika całą naszą codzienność i pozwala cieszyć się każdą chwilą . Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem. ALLELUJA!

W II Dzień Świąt Wielkanocy (Poniedziałek Wielkanocny) Msze św. według porządku niedzielnego. 8.00, 10.30, 12.00, 18.00 ! Zapraszam do modlitwy! Taca będzie przeznaczona na potrzeby KUL-u oraz IFT w Zielonej Górze. Bóg zapłać!

W najbliższy piątek przypada liturgiczna uroczystość – piątek w Oktawie Wielkanocy – nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych!

W tym tygodniu pierwszy czwartek , piątek oraz sobota miesiąca!

I czwartek - modlitwy w intencji nowych i świętych powołań do kapłaństwa i życia zakonnego z naszych parafii! Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 ! Możliwość skorzystania z Sakramentu Spowiedzi!

I piątek – okazja do spowiedzi świętej od godz.17.00! Adoracja Najświętszego Sakramentu !

I sobota – Wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi! Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam!

W przyszłą niedzielę odpust w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie!

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia – zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Parafialny Zespół Caritas dziękuje serdecznie naszym Drogim Parafianom za każdy Dar Serca – produkty żywnościowe , z których zostaną przygotowane paczki dla najuboższych z naszej Parafii. Wielkie stokrotne Bóg zapłać dla naszych Kochanych Parafian!

Zachęcam do nabycia prasy katolickiej!

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask Bożych. Niech światło Wielkanocnego Poranka przenika całą naszą codzienność i pozwala cieszyć się każdą chwilą . Niech Chrystus Zwycięzca obdarza siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem. ALLELUJA!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz


ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Kasprzak Maciej, stanu wolnego , oraz Pawłowska Kamila, stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze /ZAPOWIEDŹ 2/

ORAZ

Pawłowski Michał , stanu wolnego , zamieszkały w Zielonej Górze oraz Bartel Joanna , stanu wolnego , zamieszkała w Zielonej Górze /ZAPOWIEDŹ 2

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!

Panie pobłogosław świat, daj zdrowie ciałom i pocieszenie

sercom. Chcesz byśmy się nie lękali. Ale nasza wiara jest

słaba i boimy się. Ale Ty, Panie, nie zostawiaj nas na łasce

burzy. Panie błogosław Nam wszystkim!


KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710