Ogłoszenia parafialne 07.07.2013

„Zespół Szkół Katolickich św. S. Kostki w Zielonej Górze informuje o wolnych miejscach w gimnazjum i liceum oraz w klasach pierwszej i czwartej szkoły podstawowej. Istnieje możliwość ubiegania się o parafialne stypendium pokrywające opłatę czesnego przez cały cykl nauki.”

"W czwartek, 11 lipca br. o godz. 17, na cmentarzu zielonogórskim przy ul. Wrocławskiej, odprawiona zostanie pod przewodnictwem bpa Pawła Sochy Msza św. w intencji ofiar zbrodni wołyńskiej oraz ich rodzin. Organizatorzy 70-rocznicy zbrodni na Wołyniu - Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Zielonej Górze - kierują zaproszenie do udziału w tej modlitwie, po której złożone zostaną kwiaty i zapalone znicze przy Pomniku Pamięci".

Zapowiedzi przedślubne:

(II)  Marcin Szańczuk, stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Marta Markiewicz, stanu wolnego, zamieszkała: Zielona Góra
(III)  Sławomir Sroka,
stanu wolnego, zamieszkały: Przylep i Katarzyna Gierak, stanu wolnego, zamieszkała: Przylep

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.