The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2024.06.30

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj 13 Niedziela Zwykła w roku liturgicznym! Kończymy nabożeństwa czerwcowe – dzisiaj o godz.17.30! Zapraszamy!

W środę św. Tomasza Apostoła – święto! Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

 

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek oraz sobota miesiąca!

W tym tygodniu I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe i święte powołania z naszej diecezji!Przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i modlitwa różańcowa w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne!

I piątek – Chorych naszej Parafii odwiedzę w godzinach porannnych! Adoracja od godz.17.00 /możliwość spowiedzi!

I sobota – Wychodząc naprzeciw prośbie Matki Bożej w najbliższą sobotę o godz.17.00 będziemy trwać na modlitwie Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca – Zmiana Tajemnic Różańcowych i Msza św. o godz.18.00! Do wspólnej modlitwy zapraszam!

Pielgrzymka rolników na Jasną Górę -Zapraszamy do udziału w 41. pieszej pielgrzymce Duszpasterstwa Rolników na Jasną Górę. Wyruszy ona 1 lipca z Otynia do Klenicy, natomiast 2 lipca z Klenicy do Sławy i w następnych dniach w kierunkuJasnej Góry. Msza Święta w Klenicy będzie o godz. 7:00. Zapisy i informacje email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; tel. 68 355 02 18 wew. 4.

Polecamy prasę katolicką :tygodniki NIEDZIELA I GOŚĆ NIEDZIELNY !

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej!

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki.

W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii.

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom błogosławionego tygodnia. Dzieciom i młodzieży bezpiecznych, przeżytych z Bogiem wakacji!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Wikliński Krzysztof Tomasz , stanu wolnego ,zamieszkały .ul. Przylep-Polna 5 w Zielonej Górze oraz Szulc Wiktoria , stanu wolnego, zamieszkała Zielonej Górze ul. Tulipanowa 10 /ZAPOWIEDŹ 1/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO -

Santander Bank Polska S.A. :

84 1090 2532 0000 0001 1372 07101. REKRUTACJA NA DWULETNIE TEOLOGICZNO-KATECHETYCZNE STUDIA PODYPLOMOWE DLA NAUCZYCIELI W GORZOWIE WLKP.


Koszt studiów – 1300 zł za semestr (Diecezja dofinansuje część opłaty).
Szczegółowe informacje i zapisy na: https://kandydaci.usz.edu.pl/podyplomowe/teologiczno-katechetyczne-studia-podyplomowe-dla-nauczycieli-gorzow-wielkopolski/
Kontakt ks. dr Dariusz Mazurkiewicz, tel. 663 364 994,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub p. Małgorzata Brodzińska, tel. 502 256 587,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .


2. REKRUTACJA NA JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE Z TEOLOGII W INSTYTUCIE STUDIÓW WYŻSZYCH W GORZOWIE WLKP.

Osoby pragnące rozpocząć studia, poza zarejestrowaniem się w systemie uniwersyteckim, proszone są o kontakt z dyrektorem Instytutu, ks. dr. Dariuszem Mazurkiewiczem, tel. 663 364 994,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
Kandydaci do formacji w Zielonogórsko-Gorzowskim Wyższym Seminarium Duchownym przed rekrutacją na studia musza odbyć rozmowę kwalifikacyjną z rektorem Seminarium, ks. dr. Mariuszem Jagielskim, tel. 573 993 973.
W załączeniu plakat do umieszczenia na stronie internetowej parafii.
Szczegółowe informacje i zapisy: https://kandydaci.usz.edu.pl/kierunki/teologia/ oraz strona instytutu: www.iswgorzow.pl.

3. FORMACJA DIAKONÓW STAŁYCH

Ośrodek Formacji Diakonów Stałych w Zielonej Górze zaprasza kandydatów do podjęcia 3-letniej formacji.

Zajęcia odbywają się w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein w Zielonej Górze przy ul. Bułgarskiej 30 w trybie stacjonarnym w soboty.

W ramach formacji są organizowane dni skupienia, rekolekcje oraz warsztaty.

Osoby pragnące rozpocząć formację proszone są o kontakt z ks. Wojciechem Oleśkowem, tel. 502 993 560, email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Szczegółowe informacje i warunki przyjęcia kandydatów znajdują się na stronie www.ift.zgora.pl/diakonat.