Ogłoszenia parafialne 11.08.2013

W środę 15 sierpnia, w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Msze św. jak w każda niedzielę, odpust i Dożynki Diecezjalne w Rokitnie, w naszym kościele  PZ Caritas będzie rozprowadzał wiązanki  z ziół, zbóż i kwiatów.

W piątek  Imieniny ks. Biskupa Stefana Regmunta. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.

Za tydzień III niedziela miesiąca, okazja do złożenia ofiar na budowę – zbieramy na uregulowanie należności za wykonane prace w  Kościele.

Zapowiedzi przedślubne:

(II) Marcin Brzozowski, stanu wolnego, zamieszkały: Płoty i Karolina Boczek Sława, stanu wolnego, zamieszkała: Sława

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.