Ogłoszenia parafialne 15.09.2013

Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.30 w Kościele, zarówno ze szkół średnich, jak i z III klas Gimnazjum.

W środę 18 września  św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski. Spotkanie dla Rodziców dzieci z klas II przygotowujących się do I Komunii św. w czwartek po Mszy św. ok. godz. 18.30.

W sobotę  21 września I Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium w Międzyrzeczu. Plan na plakacie przy drzwiach Kościoła. Chętnych zapraszam do zakrystii.

Od dnia 16 do 27.09.2013w parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze odbędzie się Kurs Przedmałżeński. Rozpoczęcie 16.09. godz.19.00.

Zapowiedzi przedślubne:

(I) Wojciech POGORZAŁA, stanu wolnego, zamieszkały: Zagórze i Marta WDOWCZYK, stanu wolnego, zamieszkała: Zagórze

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.