Ogłoszenia parafialne 17.11.2013

Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Powołaniową Naszego Seminarium w Paradyżu. Modlimy się w intencji Seminarium, taca dziś przeznaczona na utrzymanie Seminarium. Bóg zapłać!  Taca remontowa za tydzień.

Za tydzień dzieci z klas II będą miały poświęcone i rozdane książeczki do modlitwy na Mszy św. o godz. 12.00.

Spotkanie Rodziny Radia Maryja, odbędzie się w liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, jutro w dniu 18 listopada 2013 r. w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubsku. Zapraszamy, informacje na plakacie.

Parafia nasza organizuje Pielgrzymkę do Włoch – w dniach 24 kwietnia – 3 maja 2014. W programie pobyt w Rzymie –kanonizacja bł. Jana Pawła II, Padwa, Cascia,  Asyż, San Giovanni Rotundo i wiele innych miejsc. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Niebawem pojawia się plakaty.