Ogłoszenia parafialne 15.12.2013

Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii od czwartku 19 grudnia do soboty 21 grudnia program zamieszczony był w gazetce. Poprowadzi nas ks. Kan. dr Piotr KUBIAK z Zielonej Góry.

Nauki na Mszach św. o godz. 9.00, 16.30 i 18.00

Okazja do spowiedzi św. w sobotę od 8.00 i od 16.00

Od poniedziałku do piątku Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 18.00 –zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Chorych odwiedzę z racji świąt w piątek  w godzinach porannych – jest to wizyta już na styczeń, jeśli ktoś chciałby zgłosić dodatkowe osoby proszę o kontakt.

W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z kapłanami seniorami. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów.

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć ŚWIECE na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom: mała– 5 zł.,  duża – 12 zł. Bombki z naszym nowym Kościołem.

PZ Caritas  zbiera żywność na paczki dla rodzin ubogich, w ramach akcji „Rodzina Rodzinie”.