Ogłoszenia parafialne 19.01.2014

W związku z kolędą Msza św. w poniedziałek, środę i piątek o godz. 9.00. w wtorek 7.30, czwartek o 8.30.

W środę XXVIII rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty. Celebracja w katedrze - Gorzów Wlkp.

We wtorek, 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a środę 22 stycznia Dzień Dziadka. Najlepsze życzenia!

W sobotę święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła. Koniec Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W przyszłą niedzielę, 26 stycznia przypada Dzień Islamu w Kościele Katolickim w Polsce.

Trwają prace instalacyjne we wnętrzu nowego Kościoła. Wielkie Bóg zapałać zaangażowanym Panom i Naszym Darczyńcom!

Bardzo serdecznie dziękuje za wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia - za dzisiejsze ofiary złożone na tace.