The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.03.03

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy VIII Niedzielę Zwykłą

Zapraszam młodzież z grupy starszej przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie formacyjne w poniedziałek po Mszy św. około godz. 18.30 ! Natomiast grupę młodszą młodzieży zapraszam we wtorek po Mszy św.! Obecność obowiązkowa! Kancelaria Parafialna we wtorek będzie czynna od 19.30

W środę 6 marca br. ŚRODA POPIELCOWA! Msze św. w naszym kościele o godz.9.00 oraz 18.00! Na wszystkich Mszach św. posypanie głów popiołem na znak rozpoczęcia Wielkiego Postu. Jest to również symbol rozpoczęcia i podjęcia pokuty za grzechy ludzkości! 

 

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca! W czwartek przed Mszą św. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne- I czwartek miesiąca! 

W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły i abstynencja, jest to dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów ! 

PIELGRZYMKA DO KALISZA – PEREGRYNACJA KOPII OBRAZU ŚW. JÓZEFA – Zachęcamy chętnych mężczyzn na pielgrzymkę! Zapisy w zakrystii! (7 marca 2019- czwartek) 

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – o godz. 17.00 dla dzieci , młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania a około godz. 18.30 po Mszy św. dla dorosłych! 

W piątek Dzień Kobiet! 

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym! Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać! 

Katolickie Liceum Ogólnokształcące ogłasza rozpoczęcie naboru na nowy rok szkolny w dwóch klasach pierwszych:po gimnazjum i po szkole podstawowej. Wszystkich zainteresowanych młodzież i ich rodziców zapraszamy na dni otwarte 15 marca w piątek o godz. 17.00 lub 16 marca w sobotę o godz. 10.00 w siedzibie szkoły! 

Rycerstwo Niepokalanej działające przy Parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze organizuje pielgrzymkę do Medziugorja. Będzie ona miała miejsce w dniach 20-28 lipca br.  Do udziału w pielgrzymce zapraszamy także wszystkich chętnych! Program tej pielgrzymki został wywieszony w gablotce przed wejściem do kościoła oraz można go otrzymać w zakrystii