The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.06.02

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy  Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego! Jest to również Dzień Dziękczynienia! Po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej! Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! 

W przyszłą niedzielę – zbiórka do puszek – na KUL i IFT w Zielonej Górze! 

W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca! 

 

Trwa Nowenna do Ducha Świętego ! W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego ! Pamietajmy o przystrojeniu świątyni zielenią !

Nabożeństwa Czerwcowe poświęcone Sercu Jezusowemu- w niedzielę o godz. 17.30 a w dni powszednie – po Mszy św. o godz. 18.00! Zapraszamy! 

Młodzież , która przyjmie Sakrament Bierzmowania 8 czerwca (sobota) br. - zapraszam na spotkanie w poniedziałek na godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej! Odbędzie się spowiedź  kandydatów do bierzmowania od godz. 18.30 a po spowiedzi próba liturgii bierzmowania  – OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA ! W miarę możliwości prosimy młodzież , aby przyszła ze swoimi świadkami! 

Młodzież ta przyjmie Sakrament Bierzmowania 8 czerwca (sobota) o godz. 11.00 w naszym kościele z rąk Jego Ekscelencjii ks. Biskupa Adama Dyczkowskiego ! Oprócz naszej młodzieży do Sakramentu Bierzmowania przystąpi młodzież z Parafii z Wilkanowa ! 

W najbliższą sobotę w Naszym Przylepie – tradycyjnie po południu od godz. 14.00 – JARMARK ŚW. ANTONIEGO! Zapraszamy do naszego parku by swiętować piękne chwile z rodzinami i cieszyć się różnymi atrakcjami! Niech Patron Naszej Wspólnoty Parafialnej św. Antoni wstawia się za nami! 

W czwartek  13 czerwca  - Dzień Odpustu Parafialnego – wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Serdecznie zapraszam na Mszę św. Pontyfikalną na godz. 18.00 z udziałem księży z dekanatu! Mszy św. będzie przewodniczył ks. Sławomir Kukla– Proboszcz Parafii Konradowo  – pochodzący z naszej Wspólnoty Parafialnej , który pragnie z nami w Dzień Odpustu dziękować Bogu za 30 lat kapłańskiej drogi. Słowo wygłosi ks. Dariusz Wytrykowski  – kapelan Hospicjum z Zielonej Góry! Do wspólnej modlitwy w intencji naszej Parafii, naszych rodzin, w intencji  ks. Jubilata Sławomira , w intencji powołań gorąco zapraszam! Oczywiście będą inni kapłani pochodzący z naszej Wspólnoty Parafialnej! 

20 czerwca  (czwartek) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. o godz. 8.00 oraz 12.00 !                                   

 O godz. 12.00 Uroczysta Msza św.! Po Mszy św. Procesja Eucharystyczna ulicami naszej miejscowości :ul.Handlową, Ogrodniczą oraz Piłsudskiego i powrót ulicą do kościoła!

Pragnę poinformować Drogich Parafian a jednocześnie poprosić o przygotowanie ołtarzy na procesję Uroczystości Bożego Ciała (20 czerwcabr.):

- I Ołtarz – ul. Handlowej  przy posesji P. Hrabi /prośba o przygotowanie ołtarza przez Parafian z ul. Kolistej 

- II Ołtarz – ul. Handlowa/Lawendowa naprzeciw posesji P. Żezały – ul. Lawendowa – nowe Osiedle /prośba o przygotowanie ołtarza przez Parafian z ul. Handlowej oraz Lawendowej 

- III Ołtarz –ul. Ogrodnicza  przy posesji P. Groszek  /prośba o przygotowanie ołtarza przez Parafian z ul. Ogrodniczej  

- IV Ołtarz – z tyłu naszego koscioła  – prośba o przygotowanie ołtarza przez Parafian z ul. Turystycznej oraz Sosnowej 

Prosimy mieszkańców o pomoc w przygotowaniu ołtarzy, zaangażowanie się oraz udekorowanie domów i okien. 

Kurs Przedmałżeński w Parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze rozpocznie się w niedzielę 9 czerwca Mszą św. o godz. 18.00! Spotkania codziennie po Mszy św. wieczornej