The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.09.01

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png  

Przeżywamy 22  Niedzielę  w ciągu roku liturgicznego! W dniu dzisiejszym - 1 września przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej! W naszych modlitwach polecajmy  poległych i pomordowanych w obronie naszej Ojczyzny! 

W sobotę 7 września odpust w sanktuarium Matki Bożej Grodowieckiej w Grodowcu z okazji święta Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tę sobotę wyruszy Pielgrzymka Ziemi Głogowskiej do Grodowca! 

 

W przyszłą niedzielę 8 września – Odpust Narodzenia NMP(Matki Bożej Siewnej) w Rokitnie! Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion!

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii. 

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00! 

  Już niebawem – to już jutro-  rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny na który z utęsknieniem i niecierpliwością czekają dzieci i młodzież naszej Parafii! Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się w poniedziałek tj. 2 września o godz. 8.30! Serdecznie zapraszamy dzieci z przedszkola, dzieci ze szkoły podstawowej, młodzież oraz rodziców , nauczycieli, katechetów oraz pracowników szkoły do wspólnej modlitwy na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego! /BŁOGOSŁAWIEŃSTWO PRZYBORÓW SZKOLNYCH/! 

W tym tygodniu I czwartek, piatek i sobota miesiąca! Zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Spowiedzi! 

W czwartek przed Mszą św. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne prowadzi Grupa Przyjaciół Paradyża ! Zapraszamy do wspólnej modlitwy ,adoracji przed Najświętszym Sakramentem – możliwość spowiedzi już od godz. 17.00! 

Chorych naszej Parafii odwiedzę w piątek w godzinach porannych! 

W  I sobotę miesiąca tj. 7 września – Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i zmiana Tajemnic dla czcicieli Żywego Różańca! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy! 

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.30 do naszego kościoła! 

Za wszelką życzliwość okazywaną parafii składam serdeczne Bóg zapłać!

Serdeczne podziękowanie za upiększanie naszego kościoła przez kompozycję kwiatową od dłuższego czasu - kieruję do Pani Kazimiery Popek oraz Marzeny Król ! Bóg zapłać! 

Dziękuję za przygotowanie kościoła Pani Elżbiecie na niedzielną Eucharystię ! Bóg zapłać!

Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska Pod Krzyżem – nasza Diecezja włącza się w inicjatywę modlitewną Polska Pod Krzyżem . Zapraszamy do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej do Rokitna w dniach 14 i 15 września. W programie czuwania także Spotkanie Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę . Do udziału w nim zaproszeni są wszyscy, którzy kiedykolwiek pielgrzymowali na Jasną Górę jako piesi lub duchowi pątnicy, a także sympatycy pielgrzymki! Program został umieszczony w gablotce przy wejściu do naszego kościoła!