The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.09.08

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png  

Przeżywamy 23  Niedzielę  w ciągu roku liturgicznego! Odpust Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej) w Rokitnie! 

W  poniedziałek 9 września Rocznica poświęcenia koscioła katedralnego w Gorzowie Wlkp! 

 

W przyszłą niedzielę ofiary,które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby wykończenia naszego kościoła! 

W przyszłą niedzielę  na Mszę św. na godz. 12.00 zapraszam dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami ! Po Mszy odbędzie się spotkanie z rodzicami! 

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii. 

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00! 

Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na Mszę św. we czwartek na godz. 18.00 a po Mszy na I spotkanie formacyjne w drugim roku przygotowania do Sakramentu Dojrzałości! Obecność obowiązkowa! 

Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska Pod Krzyżem – nasza Diecezja włącza się w inicjatywę modlitewną Polska Pod Krzyżem . Zapraszamy do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej do Rokitna w dniach 14 i 15 września. W programie czuwania także Spotkanie Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę . Do udziału w nim zaproszeni są wszyscy, którzy kiedykolwiek pielgrzymowali na Jasną Górę jako piesi lub duchowi pątnicy, a także sympatycy pielgrzymki! Program został umieszczony w gablotce przy wejściu do naszego kościoła! 

W sobotę 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego! Zachęcamy do wspólnej modlitwy ! W naszym dekanacie w Parafii św.Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze organizowany jest wieczór modlitwy w tym dniu 14 września"Polska pod Krzyżem" dla tych, którzy chcą uczestniczyć a nie mogą jechać w wyznaczone miejsca ! 

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania! 

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła! 

Za wszelką życzliwość okazywaną parafii składam serdeczne Bóg zapłać!

Serdeczne podziękowanie za upiększanie naszego kościoła przez kompozycję kwiatową od dłuższego czasu - kieruję do Pani Kazimiery Popek oraz Marzeny Król ! Bóg zapłać!