The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.09.22

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy 25 Niedzielę  w ciągu roku liturgicznego! Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami młodzieży z klas VII , która pragnie rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania! 

W dniach 27-29 września 2019 roku w Rokitnie odbędą się rekolekcje dla małżeństw Dialog we Dwoje organizowane przez stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie. Rekolekcje to dwudniowe spotkanie. Spotkania te mają charakter rekolekcji zamkniętych, a przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną, aby ich miłość małżeńska rozwijała się. Są szczególnie pomocne dla par przeżywających kryzys małżeński. Serdecznie zapraszamy do udziału . Informacje i zapisy: Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  Telefon :607 180 539 

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wlkp., w porozumieniu z bp Tadeuszem Lityńskim, zaprasza na dwusemestralne studia podyplomowe „Prawo kanoniczne – sprawy małżeńskie”. Studia skierowane są do osób pragnących świadczyć fachową pomoc potrzebującym wsparcia prawno-kanonicznego w sprawach małżeńskich. Studia prowadzone będą głównie przez pracowników Sądu Kościelnego w Gorzowie Wlkp. Zjazdy w systemie weekendowym, pierwszy zjazd 16 listopada br. 

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii. 

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00! 

Koncert w ramach Festiwalu Muzyki i Słowa odbędzie się w sobotę 5 października w kościele p.w. Ducha Świętego w Zielonej Górze o godz. 19.15 ! Zapraszamy !

Przypominamy o rozpoczynającym się kursie dla organistów w  Diecezjalnym Studium Organistowskim w Zielonej Górze. Prosimy Księży Proboszczów o  przekazanie informacji zainteresowanym nauką gry na instrumencie organowym. Kandydat musi mieć przynajmniej 15 lat, opinię od Księdza Proboszcza, zdolności muzyczne i  zainteresowania związane z muzyką kościelną. Wstępne przesłuchania kandydatów odbędą się 28 września 2019 roku o godz. 10.00 w IFT w Zielonej Górze przy kościele Ducha Św., ul.  Bułgarska 30. Szczegółowe informacje pod numerem tel.: 720-368-455.

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła! 

Za wszelką życzliwość okazywaną parafii składam serdeczne Bóg zapłać!

Serdeczne podziękowanie za upiększanie naszego kościoła przez kompozycję kwiatową od dłuższego czasu - kieruję do Pani Kazimiery Popek oraz Marzeny Król ! Bóg zapłać! 

Dziękuję za przygotowanie kościoła Pani Elżbiecie na niedzielną Eucharystię ! Bóg zapłać!