The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.10.13

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy 28 Niedzielę  w ciągu roku liturgicznego! 

W całej Polsce  przeżywamy  dzisiaj XIX Dzień Papieski pod hasłem "Wstańcie,  Chodźmy"! Po Mszach św. mozna  złożyć do puszki (Dzieło Nowego Tysiąclecia) na fundusz wspierający edukację dzieci i młodzieży zdolnej, pochodzącej z ubogich rodzin. Za wszelkie ofiary na ten szczytny cel składam serdeczne Bóg zapłać! 

 

W poniedziałek 14 października – Dzień Edukacji !  Modlimy się w intencji wszystkich Pracowników Oświaty w  Dzień Edukacji i składamy najserdeczniejsze życzenia wytrwałości i Darów Ducha Świętego w trudzie zmagań edukacyjnych! 

Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30 , w niedzielę o godz. 17.15 ! Zapraszamy ! Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek! 

W środę  16 października przypada XLI rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II ! Podczas Mszy św. i różańca  będziemy modlić się o wierność dziedzictwu, które przekazał nam św. Jan Paweł II, oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem! 

W  piątek  18 października  wspominamy św. Łukasza – Patrona Służby Zdrowia , pamiętajmy w modlitwie o Wszystkich Pracowników Służby Zdrowia !  

W sobotę  19 października – rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki . Dziękujemy Bogu za kapłana, który przypomniał nam, że wolność jest w nas. 

W przyszłą trzecią  niedzielę  PAŹDZIERNIKA taca przeznaczona jest na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii. 

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Chętną młodzież żeńską oraz męską  zapraszamy do scholi ! Spotkanie scholi w piątek w kosciele o godz. 19.00! Zapraszamy 

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła! 

Przy wyjściu z kościoła przy prasie katolickiej zostały wyłożone karty wypominkowe za naszych zmarłych, można zabrać je do domu! Małymi krokami zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych! Zachęcamy wszystkich wiernych naszej Parafii i nie tylko – do duchowego przygotowania i porządkowania cmentarzy! 

Za wszelką życzliwość okazywaną parafii składam serdeczne Bóg zapłać!

Serdeczne podziękowanie za upiększanie naszego kościoła przez kompozycję kwiatową od dłuższego czasu - kieruję do Pani Kazimiery Popek oraz Marzeny Król ! Bóg zapłać! 

Dziękuję za przygotowanie kościoła Pani Elżbiecie na niedzielną Eucharystię ! Bóg zapłać!

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny !Zachęcamy do lektury! Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię