The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.10.20

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy 29 Niedzielę  w ciągu roku liturgicznego. W Kościele rozpoczynamy Tydzień Misyjny! 

Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30 , w niedzielę o godz. 17.15 ! Zapraszamy ! Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek! 

Dzisiejsze ofiary,które złożyliśmy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

 

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii. 

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła! 

Przy wyjściu z kościoła przy prasie katolickiej zostały wyłożone karty wypominkowe za naszych zmarłych, można zabrać je do domu! Małymi krokami zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych! Zachęcamy wszystkich wiernych naszej Parafii i nie tylko – do duchowego przygotowania i porządkowania cmentarzy! Niech to będzie wyraz naszego poświęcenia i troski, by modlitwa była zanoszona w Kościele "za dusze, które są w ręku Boga".

Za wszelką życzliwość okazywaną parafii składam serdeczne Bóg zapłać!

Serdeczne podziękowanie za upiększanie naszego kościoła przez kompozycję kwiatową od dłuższego czasu - kieruję do Pani Kazimiery Popek oraz Marzeny Król ! Bóg zapłać! 

Dziękuję za przygotowanie kościoła Pani Elżbiecie na niedzielną Eucharystię ! Bóg zapłać!

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny !Zachęcamy do lektury! Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię!