The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.10.27

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Jutro 28 .10- dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego – pamiętajmy o modlitwie i życzeniach. Wypraszajmy opiekę Pani Cierpliwie Słuchającej dla naszego Biskupa! 

Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30 , dziś o godz. 17.15 ! Zapraszamy ! Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek! W czwartek zakończenie Nabożeństwa Różańcowego ! Zachęcam wszystkich do codziennego odmawiania różańca w rodzinach!

 W piątek będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych ! Msze św. o godz. 8.00 w kościele! Msza św. o godz. 12.00 – na cmentarzu! Rozpoczynamy procesją i modlitwami za zmarłych o godz. 12.00 procesją od bramy, po procesji Msza św.! 

 

W listopadzie Modlitwy za zmarłych z Wypominkami! Rozpoczniemy w sobotę  2 listopada (Dzień Zaduszny) po Mszy o godz. 9.00 oraz 18.00 a w dni powszednie po Mszy wieczornej ok. godz. 18.30 , w niedzielę o godz. 17.15! Zapraszamy!W dniach oktawy możemy zyskać odpust za zmarłych!  Karty wypominkowe prosimy składać na tacę lub w zakrystii!  Do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych zapraszam! 

W tym tygodniu I  piątek i sobota miesiąca – okazja do spowiedzi świętej począwszy od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 ! Ze względu, że w piątek przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych

Chorych odwiedzę w sobotę  w godzinach porannych – Dzień Zaduszny  po Mszy św. o godz.9.00 ! 

W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana  Tajemnic Różańcowych i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi połączona z modlitwą wypominkową! 

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii. 

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Przy wyjściu z kościoła przy prasie katolickiej zostały wyłożone karty wypominkowe za naszych zmarłych, można zabrać je do domu! Małymi krokami zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych! Zachęcamy wszystkich wiernych naszej Parafii i nie tylko – do duchowego przygotowania i porządkowania cmentarzy! Niech to będzie wyraz naszego poświęcenia i troski, by modlitwa była zanoszona w Kościele "za dusze, które są w ręku Boga".

Za wszelką życzliwość okazywaną parafii składam serdeczne Bóg zapłać!

Serdeczne podziękowanie za upiększanie naszego kościoła przez kompozycję kwiatową od dłuższego czasu - kieruję do Pani Kazimiery Popek oraz Marzeny Król ! Bóg zapłać! 

Dziękuję za przygotowanie kościoła Pani Elżbiecie na niedzielną Eucharystię ! Bóg zapłać!

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny !Zachęcamy do lektury! Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię!