The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.11.03

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W sobotę 9 listopada – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej Matki Kościołów Miasta i Świata 

Modlitwy za zmarłych z Wypominkami dzisiaj w niedzielę o godz. 17.15, w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.30 ! Zapraszamy do modlitwy za naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców, nauczycieli, duszpasterzy, obrońców Ojczyzny! 

 

W I czwartek miesiąca tj. 7 listopada – czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 17.00 poprowadzi Grupa Przyjaciół Paradyża !

GRUPA MŁODSZA  - Młodzież z klas VII , która rozpoczęła  przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania zapraszam  w poniedziałek na spotkanie formacyjne po Mszy św.! Około godz. 19.00! 

GRUPA STARSZA - Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania (grupa starsza ) zapraszam we czwartek na spotkanie formacyjne po Mszy św.! Około godz. 19.00! 

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kosciołowi w Potrzebie! 

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii. 

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Od 1 listopada w polskich kinach bedzie można oglądać bardzo głośny film pt. "Nieplanowane". W krajach, gdzie odbyły się już jego premiery, wywołał on prawdziwą burzę. Film opowiada historię jednej z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej, która po 10 latach robienia kariery zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze... 

"Gdybyś miał zobaczyć w tym roku tylko jeden film, zobacz "Nieplanowane"...- tak o tym dziele napisał jeden z amerykańskich biskupów. Jest to film z gatunku tych, który każdy powinien zobaczyć. Gorąco zachęcamy zatem, by wybrać się do kina.... W Zielonej Górze film "Nieplanowane" będzie od 1 listopada w Cinema City raz dziennie , codziennie o 18.30! Repertuar jest do 5 listopada br.!

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła! 

Za wszelką życzliwość okazywaną parafii składam serdeczne Bóg zapłać!

Serdeczne podziękowanie za upiększanie naszego kościoła przez kompozycję kwiatową od dłuższego czasu - kieruję do Pani Kazimiery Popek oraz Marzeny Król ! Bóg zapłać! 

Dziękuję za przygotowanie kościoła Pani Elżbiecie na niedzielną Eucharystię ! Bóg zapłać!

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny !Zachęcamy do lektury! Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię!