Ogłoszenia parafialne 2020.07.12

W związku z uwagami nadesłanymi do naszej kurii przez Państwową Inspekcję Sanitarną przypominamy , że w kościołach nadal obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa. Można to czynić przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy lub kasku ochronnego. W związku z częstym naruszaniem tego obowiązku i zgłoszeniami jakie z tego powodu napływają do Sanepidu, prosimy uczestników liturgii o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.  Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogą nosić maseczki powinny zachowywać dystans społeczny.

"Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. informuje i przestrzega przed działalnością oszustów metodą „na wnuczka” lub „na policjanta”, przypominając, że Policja nigdy nie prosi o przekazanie gotówki i nie angażuje obywateli w akcje zatrzymania przestępców.

Nie należy przekazywać pieniędzy osobom nieznanym ani udzielać informacji przez telefon o miejscu ich przechowywania, o kontach bankowych czy hasłach. Nie należy też wpuszczać nieznanych osób do mieszkania czy podpisywać umów. Wszelkie transakcje powinny być zawierane w siedzibie firmy. W każdej sytuacji budzącej nasze podejrzenia powinniśmy kontaktować się z Policją pod nr alarmowy 112. Pełna treść apelu Policji dostępna jest na tablicy ogłoszeń".

4. Komunikat Komisji Nauki Wiary KEP w sprawie kultu św. Szarbela – można przeczytać na tablicy ogłoszeń !

5. Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na następujące studia podyplomowe:

- Kierownictwo duchowe (w Gościkowie-Paradyżu)

- Ochrona małoletnich w Kościele katolickim (w Szczecinie)

Informacje o studiach zamieszczone w gablocie przed wejściem do świątyni!

6. Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

Dziękuję Wam Drodzy  Parafianie ! Bóg zapłać

Wam za Wasze trwanie przy Chrystusie !

Dziękuję  wszystkim, którzy składają swoje ofiary na utrzymanie naszej świątyni: wrzucając je do skarbony lub wpłacając na konto parafii. Bóg zapłać!

Życzę Błogosławionego Tygodnia ! Wyjeżdżającym na Wakacje życzę pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku. Wakacje trochę w trudnym czasie , czasie epidemii – mimo wszystko życzę roztropności , odpowiedzialności a przede wszystkim pokoju Jezusa w sercach i jeszcze raz odpoczynku!

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę wielu łask Bożych!

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  opiekuje się nami!

……………………………………………………………………………